فروش سوله در شهرک صنعتی چهاردانگه

شهرک صنعتی چهاردانگه در جنوب شهر تهران در محدوده بزرگراه های آیت الله سعیدی ، خلیج فارس ، آزادگان . ازقدیم یکی از مناطق مناسب و مورد توجه صنعتگران بوده و به لحاظ نزدیکی به تهران و دسترسی آسان ، تنوع بیشماری از خدمات صنعتی و عرضه تولیدات مخصوصاً مبلمان و یراق آلات در این منطقه ایجاد و به فعالیت مشغول می باشند .

به مرور زمان و استقبال صنعتگران بخشی تحت عنوان شهرک صنعتی چهاردانگه در اراضی به مساحت حدود ۲۵۰ هکتار توسط بخش خصوصی و حمایت وزارت صنایع ایجاد راه اندازی گردید که در حال حاضر پر مخاطب ترین شهرک صنعتی تهران می باشد و به مرو با توجه به پایین بودن قیمت خرید سولهبخش وسیعی از این شهرک ارزش تجاری یافته و بسیاری از کارگاه های مستقر در این شهرک اقدام به عرضه کالا در قسمت های تجاری این شهرک نمده اند و در حال حاضر در کنار کارگاه های صنعتی بازاری جهت جهت عرضه کالا بویژه مبلمان و یراق آلات بوجود آمده که از نقاط مختلف کشور مراجعه کنندگان و خریداران فراوانی را جذب نموده و باعث رونق کسب کار این منطقه گردیده .

فروش سوله در شهرک صنعتی چهاردانگه

قیمت خرید سوله در شهرک صنعتی چهاردانگه

وجود کارگاه های صنعتی بزرگ و کوچک در سالن ها و سوله های متنوع در ابعاد و اندازه گوناگون جهت فروش و اجاره و همچنین بخش های تجاری و اداری و نمایشگاهی در مجموع چند هزار واحد تولیدی ، تجاری ، و صنعتی در کنار هم مجموعه ی فعالی را ایجاد نموده و توجه بسیاری را جهت فعالیت و سرمایه گذاری که حوزه های مختلفی را به این منطقه جلب نموده که این استقبال روز افزون موجب رشد قیمت شده و بدیهی است مناطق همجوار و حاشیه ای این شهرک صنعتی نیز رشد قابل توجهی یافته و بسیاری از فعالین اقتصادی اقدام به خرید و اجاره کارخانه و کارگاه های صنعتی در سایر مناطق همجوار شهرک نموده اند همچنین به لحاظ موقعیت خاص و مستعد این منطقه جهت امور انبار داری ، بسیاری از تجار و صاحبان کالا مایل به استقرار در این منطقه می باشند .

شرایط خرید سوله در شهرک صنعتی چهاردانگه

برای آگاهی از شرایط فروش سوله یا مغازه در شهرک صنعتی چهاردانگه می‌توانید با شرکت برآوند(پیمانکار ساخت سوله در شهرک صنعتی چهارد دانگه) تماس بگیرید.ضمن اینکه به نظر میرسد که شرکت برآوند فضای کافی برای ایجاد و ساخت سوله‌های جدید ندارد و پروژهای آنها بیشتر املاک تجاری است.
این شرکت هم اکنون در حال ساخت مجتمع تجاری ابتدای خیابان ۲۱ بلوار ماهر است.و دارای موقیعت تجاری بسیار عالی برای سرمایه گذاری است.برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

شرکت سهند سازنده سوله‌های نوساز در شهرک صنفی سهند چهاردانگه:

تنها راه خرید برای سوله های نوساز، شهرک صنفی سهند در چهارددانگه است.این شهرک درست مقابل شهرک صنعتی چهاردانگه قرار دارد وبه لحاظ ظاهری سوله های مرتب و بخش بندی شده ای دارد.اما تنها ایراد ساخت در این سوله ها نداشتن حیاط و فضای کافی برای انباری است.