چگونه از اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟

چطور از اینستاگرام تیک ابی بگیریم؟

گرفتن تیک آبی از اینستاگرام برای بسیاری از کاربران عادی اینستاگرام تقریبا غیر ممکن بود و فقط افراد مشهور وبرندها و سلبریتی ها می توانستند تیک ابی بگیرند. اما امروزه هر شخصی می‌تواند این تیک آبی را بگیرد.

یکی از ویژگی‌های جذاب اینستاگرام، “تایید اکانت” یا به اصطاح عمومی “ارائه تیک آبی” به کاربران (خاص) است. هدف از ارائه‌ی این ویژگی، تمایز بین اکانت اصلی و اکانت‌های جعلی است. تا همین چند وقت پیش، تایید اکانت اینستاگرام برای افراد عادی، تقریبا غیرممکن بود و دریافت تیک آبی اینستاگرام ، فقط برای ۱% از کاربران اینستاگرام، یعنی “سلبریتی‌ها، افراد مشهور و برندها” امکان‌پذیر بود. اما واقعا در حال حاضر چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟
آگوست ۲۰۱۸، اینستاگرام اعلام کرد که شرایط برای دریافت این تاییدیه، تغییر کرده است و هر کسی می تواند، به راحتی تیک آبی را دریافت نماید؛ اما این بدان معنی نبود که تایید اکانت، آسان خواهد بود. نه اینطور نیست. این مقاله می‌تواند به شما کمک کند که چگونه شانس خود را برای دریافت تیک آبی اینستاگرام، امتحان نمائید.

چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟

چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟
چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟

یک معمایی که ذهن کاربران فعال اینستاگرام از جمله خودِ ما را همواره درگیر کرده بود، این بود که چرا برخی اکانت‌ها با دنبال‌کنندگان میلیونی، هنوز موفق نشده‌اند تیک آبی اینستاگرام را دریافت نمایند؛ اما بالعلکس، برخی اکانت‌هایی وجود دارند که با ۱۰ یا ۲۰ هزار دنبال‌کننده، توسط اینستاگرام تایید شده و تیک آبی را دریافت نموده‌اند. برای دانستن جواب این معما، نکات و دستورالعمل‌های ساده‌ای وجود دارد که شامل موارد زیر می‌شود تا شما را به تیک آبی اینستاگرام، نزدیک‌تر کند. چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟ برای پاسخ دادن به این سوال باید مواردی را بررسی کنیم:

  • معتبر بودن: جایگاهی که برایش ادعا می‌کنید را ثابت نمائید.
  • منحصر به فرد بودن: ثابت کنید خدماتی که ارائه می‌دهید، منحصربه فرد است.
  • عمومی بودن: اکانت شما همیشه باید قابل مشاهده برای عموم باشد.
  • کامل بودن: دارا بودن عکس پروفایل، مختصری از زندگی‌نامه و حداقل یک پست الزامی است.
  • پروفایل قوی داشتن: طوری برندسازی کنید که ظاهرا یک شخص مشهور هستید.
  • هوادار داشتن: دارا بودن تعداد زیاد دنبال‌کننده نیز کمک می‌کند، به شرط آنکه دنبال‌کنندگان، واقعی بوده و از شخص ثالثی خریداری نشده باشند.

نکات مهم برای تایید اکانت اینستاگرام

  1. اکانت اینستاگرام خود را در وب‌سایت تجاری و سایر شبکه‌های اجتماعی خود، تبلیغ نمائید.
  2. برای افزایش دنبال‌کنندگان، محتوای اینستاگرام خود را در قالب پست‌های وبلاگی منتشر نمائید.
  3. زیبایی‌شناسی مداوم را در تمامی پست‌های اینستاگرام خود حفظ نمائید، تا پست‌های شما علاوه بر قرارگیری در Explore اینستاگرام، نظر کاربران دیگر را نیز، جلب نماید.

روند ارسال درخواست تایید اکانت اینستاگرام

پس از آنکه اقدامات لازم برای دریافت تیک آبی اینستاگرام را بررسی کردید، لازم است مراحل زیر را جهت ارسال درخواست خود و اینکه چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟ اجرا نمائید.

۱- اینستاگرام را باز کرده و به بخش تنظیمات بروید.

۲- به بخش پایین تنظیمات رفته و روی “درخواست تایید” (Request Verification) ضربه بزنید.

۳- بعد از کلیک روی آن، اگر یک اکانت شخصی یا یک اکانت تجاری دارید، باید نام کاربری‌اش را وارد کرده، نام کامل آنرا نوشته و یک عکس از اکانت خود نیز، ضمیمه نمایید.

۴- در مرحله آخر، با ضربه زدن روی Send، درخواست خود را ارسال نمائید.

send- تیک آبی اینستاگرام
تنظیم پروفایل کاربری

منتظر بمانید تا بررسی روی اکانت شما انجام گیرد. پس از آن، نتیجه درخواست‌تان از طریق ارسال یک اعلان، به اطلاع شما خواهد رسید. در حال حاضر، هیچ بازه‌ی زمانی مشخصی برای بررسی اکانت اینستاگرام، اعلام نشده است؛ لذا انتظار نداشته باشید که درخواست شما به زودی بررسی و یا تایید شود. این پروسه زمانبر است؛ چرا که کلیه روند تایید اکانت شما، توسط الگوریتم‌های اینستاگرام انجام می‌پذیرد.

اگر متوجه شدید که اکانت اینستاگرام شما تایید نشده، می‌توانید پس از ۳۰ روز، مجددا این درخواست را ارسال نمائید. منتهی در این مدت ۳۰ روزه، می‌توانید روی کیفیت محتوای‌تان کار کنید و آنرا بهبود ببخشید.

چگونه برندها از تایید اینستاگرام، سود می‌برند

تایید اینستاگرام برای برندها، اهمیت زیادی دارد؛ زیرا می‌توانند مشتریان بسیاری را، از این طریق جذب نمایند. تیک آبی که نشانگر تایید هویت دارنده‌ی اکانت است، به حفظ اعتبار برند کمک می‌کند و به وضوح، حساب آنرا از سایر برندهای مشابه، جدا می‌سازد.

یکی دیگر از مزایای تاییدیه اینستاگرام، اطمینان حاصل کردن مشتریان، پس از جستجوی نام برند شما است، که وجه تمایز شما با نام‌های مشابه، همان تیک آبی خواهد بود که منجر به افزایش ترافیک مشتری و همینطور افزایش فروش برای برند شما می‌شود.

اینستاگرام یکی از تعیین‌کننده‌ترین شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌وکارهای امروزی است و هر کسب‌وکاری که در راستای شبکه‌های اجتماعی، استراتژی داشته باشد، قطعا بدست آوردن تایید رسمی اینستاگرام، قدم مهمی در تقویت این استراتژی، خواهد بود.

در اختیار داشتن برخی ویژگی‌های خاص که از طرف شبکه‌های اجتماعی (به کاربرانی خاص) تخصیص داده می‌شود، مستقیما در افزایش مشتریان و افزایش فروش برندها، تاثیرگذار است و ضروری است افرادی که در شبکه‌های اجتماعی تعامل دارند، از اعتبار برند شما مطمئن باشند.

مهم‌ترین نتیجه گیری از این مقاله، این است که تایید اکانت اینستاگرام، دیگر در انحصار افراد به‌شدت مشهورنیست و با یک شهرت و اعتبار متوسط هم، می‌توانید تیک آبی را دریافت نمائید. پس امروز متوجه شدیم که چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟ 
آیا شما نزدیکانی داشته‌اید که موفق به دریافت تیک آبی اینستاگرام شده باشند؟ تجریبات خود را برای ما بنویسید.

منابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 مشاوره ملکی

شماره تماس خود رابه صورت کامل وارد نمایید

مثال 0912000000

مشاوره ملکی

کارشناسان ما منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند
02166666666
021666666666