شهرک صنعتی شکوهیه کجاست؟

شهرک صنعتی شکوهیه با وسعت ۹۵۵هکتار در کیلومتر۱۲محور قدیم قم-تهران واقع گردیده و از موقعیت مناسبی برای ایجاد واحدهای صنعتی برخوردار می باشد و امکانات زیربنایی مورد نیاز همچون شبکه های توزیع آب، برق، گاز، مخابرات و فاضلاب در تمامی سطح شهرک پوشش داده شده است .واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک در زمینه های شیمیایی، فلزی، غذایی، سلولزی، برق و الکترونیک و کانی غیر فلزی فعالیت دارند.

شهرک صنعتی شکوهیه

خرید زمین در شهرک صنعتی شکوهیه:

برای خرید زمین در شهرک صنعتی شکوهیه می توان به روش زیر عمل کرد.ابتداپس از جمع آموری اطلاعات از کارشناشان وصاحب نظران در آن منطقه می توان قیمت زمین در شهرک صنعتی شکوهیه را بدست آورد اما قیمت کارشناسی قیمتی است کهتوسط آن معامله انجام می شود. بنابراین برای بدست آوردن قیمت نهایی باید دید که در آن منطقه با چه قیمتی معاملات انجام می شود.این یک اصل کلی حاکم برمعاملات املاک است.

شهرک صنعتی شکوهیه

قیمت زمین در شهرک صنعتی شکوهیه:

برای اطلاع از قیمت کارشناسی در شهرک صنعتی شکوهیه با مشاوران گروه املاکصنعتی سوله در تماس باشید.گروه املاک صنعتی سوله با داشتن ۴ شعبه فعال در شهرک های صنعتی تهران یکی از بزرگترین مراجع خرید و فروش املاک صنعتی است.از ویژگیهای این گروه داشتن مشاوران متخصص در حوزه املاک صنعتی است همچنین مشاوران این گروه مستقر درشهرک صنعتی شکوهیه به صورت رایکان آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.