شادآباد و فرصت های اقتصادی پیش رو

خرید سوله در شاداباد

شاداباد و کوی ۱۷ شهریور یکی از محله های جنوب تهران در منطقه ۱۸ تهران و همجوار با محله های تهرانسر و مهرآباد جنوبیست. این منطقه در نزدیکی بازار آهن شاداباد واقع شده که بدلیل همجواری با بخش صنعت و کارخانه های مستقر در منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار است .در منطقه شاداباد بخش های صنعتی متعددی وجود دارد که در بین آنها می توان به خیابان های  17 شهریور ، خیابان کرمی ، خیابان مختاری ، خیابان شهدای بسیج ، خیابان شهدای بسبج ،خیابان پرسی گاز شمالی و جنوبی ، خیابان صنایع فلزی ، خیابان شمشاد ، خیابان جوشن و … اشاره کرد، که در ۸۰ % این خیابان اندازه و قواره های صنعتی حدوداً ۳۰۰ متر زمین با ۱۵۰ متر سوله می باشد و در ۲۰% مابقی قطعات صنعتی از ۲ تا ۱۰ هزار متر متغیر می باشد .

کارخانه های صنعتی فعال در شادآباد

خرید انبار در شادآباد

این منطقه میزبان صنایع بزرگی از جمله شرکت ایرانسل ، داروسازی اسوه ، شرکت اجنرال ، شرکت پگاه ، شرکت ماهکس و دیجی کالا می باشد که این امر به اهمیت این منطقه می افزاید . اجاره بهای سالن و سوله در این منطقه به نسبت متراژ از متری ۲۰ هزار تومان شروع و تا متری ۵۰ هزار تومان متغیر می باشد . در کنار متراژ امکانات این سالن ها نیز تاثیر گذار می باشد از جمله دارا بودن جرثقیل سقفی و برق با آمپراژ بالا که از موارد مهم در ارزیابی این املاک دارد .

قیمت فروش سوله در شادآباد

قیمت فروش سالن و سوله نیز از متری ۴ میلیون شروع و تا متری ۱۰ میلیون می باشد از جمله دلایلی که بستر مناسبی را برای مشتریان ایجاد می کند،تا در این منطقه سرمایه گذاری کنند شاید در نزدیک ترین شهرک صنعتی که در منطقه ی سه راه شهریار ، سعید آباد واقع گردیده و نام آن شهرک صنعتی گلگون می با شد که با توجه به قیمت های اجاره در شهرک صنعتی که بین ۳۵ تا ۵۰ هزار تومان ارزش گذاری می شود و موارد فروش آن نیز از ۴ میلیون تا ۷ میلیون برآورده می گردد ، بهترین پیشنهاد منطقه صنعتی شاداباد می باشد که از جمله موارد برتری ان نزدیکی به تهران می باشد که این امر در مورد جذب نیرو و هزینه ترابری امتیاز بالایی دارد .

برای خرید سوله در شادآباد چقدر باید هزینه کنیم؟

به توصیه کارشناسان ما در گرو املاک سوله برای خریدسوله ،سالن ویا انبار در این منطقه ابتدای سال تا فصل پاییز  فرصت بسیار مناسبی برای خرید است چرا که به تجربه ثابت شده در معاملات املاک در کشور فصل زمستان برای خرید ایده آل نیست و بدلیل تغییر قیمت ها موقعیت خوبی برای خرید فراهم نیست .

خرید سوله در شادآباد

موقعیت بی نظیر شادآباد برای دسترس به ابزار فرشان صنعتی

منطقه صنعتی شادآباد بدلیل مجاورت با مراکز مهم  شهری و اداری و همچنین بازار بزرگ آهن شاداباد که تامین کننده کلی ابزار و تجهیزات صنعتی از موقعیت ویژه ای برخوردار می باشد و دسترسی سریع و قیمت های مناسب مواد اولیه باعث قیمت تمام شده ارزانتر محصول نسبت به تولیدی مناطق دیگر است. همچنین قابل ذکر است بیشتر انبار های خصوصی و عمومی پایتخت نیز در این منطقه واقع شده و این موثر کیفیت جغرافیایی منطقه شاداباد می باشد . در آخر در مقایسه با محله های صنعتی مشابه مانند کهریزک ، شهر ری ، باقر شهر و …. از موقعیت های خوبی برخوردار می باشد و از همین جهت بود که دفتر مرکزی گروه املاک صنعتی سوله در منطقه شاداباد ایجاد گردید تا اشراف بهتری بر معاملات انبار و کارخانجات این منطقه داشته باشد و در این امر بهترین خدمات معاملات ملکی را برای ارایه به مشتریان خود داشته باشد. همچنین می توان با کمک کارشناسان مجرب خود کیفیت در ارایه خدمات را سرلوحه خود قرار داده است شما می توانید جهت کسب اطلاعات کامل تر از این منطقه و آگاهی از موارد تاپ و اکازیون ، فروش یا اجاره با تلفن ویژه این گروه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 مشاوره ملکی

شماره تماس خود رابه صورت کامل وارد نمایید

مثال 0912000000

مشاوره ملکی

کارشناسان ما منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند
02166666666
021666666666