راز ثروتمند شدن مشاوران املاک و چند توصیه مهم

مشاوره دادن در باب سرمایه گذاری از راه‌های موفقیت مشاور املاک می باشد..

افراد پولدار ثروت دستشونه و می‌توانند سود زیادی برای یک مشاوراملاک بدست بیاورند،آنها معمولا میل به سرمایه گذاری در کسب و کارشون دارن .یک مشاوراملاک باید سعی کنه به مشتریان ثروتمند خود مشاوره سرمایه گذاری ارایه بدهد با این کار می تونه افراد ثروتمند جامعه رو به خودش جذب کنه..

لازمه بازار سرمایه گذاری رو بشناسید و مطلع باشید که چه زمانی باید به کدام بازار وارد شد و چه زمانی از آن خارج شد تا بتوانید به افراد ثروتمندمشاوره سرمایه گذاری بدهید و آن‌ها را به خودتون جذب کنید.

سرمایه گذاری با پول کم

اغلب افراد فکر می‌کنن با پول کم، تقریبا تا۱۰ میلیون تومان نمی شود سرمایه گذاری کرد. به خاطر همین پول‌ خود را در بانک ها سپرده گذاری می‌کنند.اگه شما با بازارهای سرمایه‌ای آشنا باشید، متوجه می‌شید که همیشه جایی هست که بتونید پول‌تون رو اونجا سرمایه گذاری کنید و سود بیشتری از سپرده‌گذاری در بانک ها بدست بیاورید.

بانک ها دشمن اقتصاد ایران

اطلاع دارید که بانک‌ها یکی از دشمنان اقتصاد ایران هستند. بانک‌ها عملا در حال نابود کردن تولید در کشور هستند. بانک‌ها یکی از عوامل اصلی افزایش تورم هستند. و این خود ما هستیم که بانک‌ها رو قوی‌تر می‌کنیم.ما حتی با سپرده گذاری‌های کم خودمون، بانک‌ها رو قوی‌تر می‌کنیم. وقتی میلیون‌ها نفر سپرده گذاری‌های کوچک انجام میدن، این پول‌ها مبالغ زیاد و چشمگیری رو تشکیل میده که قدرت بانک‌ها رو زیاد می‌کنه.به همین منظور لازم است خودمون سرمایه گذاری رو یاد بگیریم تا هم خودمون سود بیش‌تری بدست بیاریم، هم قدرت بانک‌ها رو بیش‌تر نکنیم و اجازه ندیم که بانک‌ها با اقتصاد و زندگی ما بازی کنند.به خاطر داشته باشید که شما حتی با کمتر از یک میلیون تومان، حتی با صد هزار تومان می تونید سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاری را از خودمان شروع کنیم.

به عقیده بسیاری از ثروتمندان مشهور دنیا بهترین سرمایه گذاری سرمایه گذاری روی خودتونه.این توصیه رو شاید خیلی از ما شنیدم و لی کمتر کسی به اون توجه می کنه و همین باعث میشه اونهایی که این توصیه رو جدی گرفتند روز به روز ثروتمند تر بشن واز زندگیشون لذت بیشتری ببرن.

یک مثال از سرمایه گذاری شخصی:

امروز پیشرفت دنای مجازی باعث شده کسانی که توی این حوزه خوب کار میکنند روز ه روز ثروتمند تر بشن.حتما میپرسی چه طوری؟

شخصی رو در نظر بگیرید که با دیدن چند فیلم آموزشی تو یه مهارت خاصی تخصص پیدا میکنه و از اون مهارتش می تونه در آمد کسب کنه.این ادم اموزش های خودشو را تو یه پکیج آموزش به دیگران میفروشه و از این بابت پول خوبی به دست میاره.اون میتونه این کاروز انجام بده پس توهم می تونی کافیه از یه نقطه شروع کنی.

دست از علاقت بر ندار

نکته مهم تو درآمد افراد اینه که علاقه داشته باشی و اون کارو با عشق انجام بدی همین باعث میشه روزه به روز پیشرفت کنی و نکات آموزنده بیشتری یاد بگیری .پس هیچ وقت فراموش نکن که علاقه تو هرچیزی(نه فقط کسب وکار) میتونه زندگیتو متحول کنه پس پیگیر علاقه ات باشه وبراش وقت بذار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 مشاوره ملکی

شماره تماس خود رابه صورت کامل وارد نمایید

مثال 0912000000

مشاوره ملکی

کارشناسان ما منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند
02166666666
021666666666