برای خرید آپارتمان درترکیه چه قدرباید هزینه کنیم؟

برای حفظ سرمایه در کشور یکی از راه ها خرید ملک است که به نوعی مطمین ترین راه حفظ و داشتن ارزش افزوده بالای سرمایه می باشد که دقت در خرید و تحقیق مناسب جهت نوع و شرایط خرید این ارزش افزوده را می تواند چند برابر کند برای خرید ملک مهمترین نکته نداشتن مشکلات حقوقی و ملکی می باشد که به راحتی می توان با یک استعلام از اداره ثبت و اسناد املاک منطقه به ماهیت و گذشته ملک پی برد و بعد از انتقال اسناد مالکیت توسط فروشنده اخذ شده و جهت ثبت رسمی به دفترخانه تحویل می شود .

خرید آپارتمان در ترکیه

کدام سرمایه گذاری بهتر است؟سرمایه گذاری در ایران یا ترکیه!!!!!

سرمایه گذاری در داخل و خارج از کشور هرکدام شرایط و دقت های ویژه ای می طلبد که سرمایه شما به هدر نرود یا در موردی سرمایه گذاری کنید که رشد مناسب را نداشته باشد برای سرمایه گذاری در کشور های خارجی حتما می بایست قبل از هرگونه خرید تحقیق کافی را داشته باشد از جهات مختلف و نیازمند است با وکیل یا مشاور حرفه ای این امر حتما مشاوره بگیرید و حتی با افرادی که در آن کشور پیش از شما تجربه خرید ملک را داشته اند مشورت نموده و از مشکلات تجربه ایشان آگاه شوید و یک نکته کلیدی در بحث خرید ملک می باشد که می بایست خیلی به آن دقت کرد این است که آیا پس از خرید شرایط فروش راحتی را خواهید داشت؟زیرا که بعضی از کشور ها یکی از شروط خرید برای افراد خارجی را مدت زمان مشخص کرده اند مثل ۳ سال بعد از خرید که از نکات مهم خرید در هر کشور می باشد . اما مورد عمده ای که خریداران کوچک و بزرگ را به خود جذب می کند کشور ترکیه می باشد .

کشور ترکیه از همسایگان غربی می باشد که به دلیل خاص بودن موقعیت جغرافیایی خود بین قاره آسیا و اروپا و واقع شده است و به دلیل امنیت بالا در جهات سیاسی ، اقصادی و … سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود جلب می کند عمده کشور هایی که در ترکیه سرمایه گذاری می کنند به ترتیب عراق ، روسیه ، ایران و کشورهای دیگر می باشد دلیل دیگر جذابیت سرمایه گذاری اخذ شهروندی ترکیه (وطن تاش ) و انتقال قطعی مورد خریداری شده می باشد . البته لازم به ذکر است مبلغ ۲۵۰ هزار دلار پایه خرید برای اخذ شهروند کشور ترکیه می باشد . شما می توانید از مبلغ ۱۰۰ هزار لیتر در ترکیه خرید آپارتمان یا زمین داشته باشد که این خرید اخذ اقامت شما را نخواهد داشت و شما می توانید بصورت سالیانه اقامت خود را در کشور ترکیه تمدید نمایید.

چرا مردم ترکیه را برای خرید آپارتمان انتخاب می کنند؟

این بدلیل نزدیکی فرهنگ سنت و آیین مردم آن کشور با ما می باشد و شیوه زندگی روز مره کشور ترکیه بسیار شباهت به زندگی در ایران دارد و هم مرز بودن و عدم نیاز به اخذ ویزا دلیل دیگری برای ورود سرمایه گذاران به این کشور می باشد و دلیل آخر زبان کشور ترکیه می باشد که برای آذری زبان های ما بسیار راحت می باشد از بابت مکالمه روز مره .

برای خرید آپارتمان درترکیه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

شما پس از خرید ملک و انتقال رسمی آن که معمولاً یک تا سه هفته زمان می برد می بایست انشعابات مربوط را نیز بنام خود کنید که بسیار حایز اهمیت می باشد . برای خرید های بالای ۲۵۰ هزار دلار اقامت شما نیز به جریان افتاده و حدود یک تا سه ماه زمان نیاز دارد تا شما شهروندی و پاسپورت کشور ترکیه را دریافت کنید توجه داشته باشد که در این گونه خرید شما به مدت ۳ سال حق فروش ملک خود را نخواهید داشت . پس یا می بایست استفاده کنید و یا اجاره دهید به شخص دیگر که این نیز یک چالش می باشد .

گروه املاک صنعتی سوله برای موضوع خرید به هر میزان مبلغ و از بابت نگهداری محل و تضمین اجاره دادن محل و دریافت اجاره بهای محل خریداری شده با یکی از شرکت های بین المللی در ترکیه قرارداد های کاری دارد و در کنار خرید و فروش املاک مسکونی و تجاری و موردد دیگری برای سرمایه گذاران دارد این مورد سرمایه گذاری بر روی خانه های دانشجویی می باشد که شما با پایه ۲۵۰ هزار لیر  می توانید یک واحد خریداری کنید و شرکت فروشنده از روزه تحویل ملک با شما قرارداد تضمینی اجاره تنظیم می نماید و شما می توانید با آسودگی تا ۵ سال این قرارداد را داشته باشید اجاره بهای هر سال حدود ۱۰% ارزش ملک می باشد و در صورت نیاز به فروش نیز می توانید به همان شرکت با ۳۰ % افزایش قیمت واگذاری نمایید.

کلیه خدمات نگهداری محل در زمان اجاره و پرداخت حق انشعابات و اخذ اجاره بها و واریز آن به حساب شما می باشد . گروه املاک صنعتی سوله شمارا در کلیه امور ملکی ، ارزی ، اقامت ، خرید خودرو و دیگر موارد همراهی می نماید کافیست شما در تهران به دفتر مرکزی این گروه مراجعه کنید تا بیشتر از خدمات ما آگاه شوید.